Annonce
Dalum Hjallese Avis

Dalum-Hjallese Avis

Sådan kontakter du Dalum-Hjallese Avis

Annonce

Banegårdspladsen 1

5100 Odense C.

Tlf. 66 14 14 10

Fax, annoncer: 66 15 47 54

Fax, redaktion: 66 12 22 00


Mail, annoncer:

annoncer@dh-avis.dk


Mail, redaktionen:

red@dh-avis.dk


Åbningstider:

Mandag-torsdag kl. 8.30-16.00

Fredag kl. 8.30 – 15.30


Salg:

Salgskonsulent

Dorte Hansen

dorte@fynskemedier.dk


Salgskonsulent

Birgitte Axelsen

biax@fynskemedier.dk


Redaktion:

Ansv. redaktør

Jan Bonde

bonde@dh-avis.dk


Sekretær

Annie Langæble Pedersen

annie@ugeavisen-odense.dk


Fotograf

Hasse Frimodt

Hasse@ugeavisen-odense.dk


Journalister:

Kristian Isaksen

kris@fyens.dk


Christina Frederiksen

christina@dh-avis.dk


Frank Pedersen

frank@dh-avis.dk


For priser, oplag, antal læsere m.m. - se venligst prisliste

Presseetiske regler for Jysk Fynske Medier

Retningslinjer for kommercielle omslag og advertorials


Jobannoncer:

Tlf: 6545 5300

Mail: Jobdanmark@jfmedier.dk

Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Annonce
Forsiden netop nu
Dalum Hjallese Avis

Højbys haller er overbelagte: - Det er jo ikke meningen, at vi skal sende børnene til Rolfsted en kold decemberaften

Annonce